Penosil to marka, która należy do estońskiej spółki o nazwie „Krimelte”. Specjalizacją marki jest produkcja profesjonalnych uszczelniaczy, klejów, silikonów, taśm butylowych, pianek montażowych oraz wszelkiego rodzaju chemii budowlanej wykorzystywanej we współczesnym budownictwie.

Pomimo naszych rygorystycznych wymagań, nieprzerwanie podnosimy ich jakość - rozszerzamy gamę produktów (pianki montażowe, uszczelniacze budowlane, akryle, taśmy ciepłego montażu, produkty do hydroizolacji i wiele innych). Cechuje nas najwyższa jakość, profesjonalna obsługa klienta oraz przystępne ceny. Nasi klienci to profesjonaliści, którzy zaufali nam w zakresie chemii budowlanej. Nasz zespół charakteryzuje się elastycznością, stabilnością oraz szybkością w wykonywaniu zadań.

W Polsce Penosil z mało znanej marki w przeciągu krótkiego czasu stała się jedną z najbardziej zaufanych firm na rynku. Szeroki asortyment produktów PENOSIL, którą cechuje jakość skierowana jest do profesjonalistów oraz majsterkowiczów. Produkty naszej marki sprzedawane są w ponad 40 krajach na świecie, a tysiące firm zaufało naszemu doświadczeniu w dziedzinie chemii budowlanej.

Nasza firma specjalizuje się również w produkcji na indywidualne zamówienie termoparapetów. Potocznie nazywane są "ciepłym montażem",. Technologię tą, stosuję się w pasywnym dociepleniu budynków, dzięki którym ogranicza się wydatki na ogrzewanie. 


Dołącz już dziś do zadowolonych klientów. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.